Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
. Just Crush . Fall Down .
home x book x write x add x me x links x 49735
Czas na nowe wstawki o mnie. Bo w końcu każdy się zmienia. Nawet jeśli tego nie chce. Mnie zmienili ludzie, którzy pojawili się w moim życiu. I o dziwo uważam, że to zmiana na lepsze. Zdecydowanie. Oczywiście nadal jestem nieznośna, odrobinę wredna i nadal nie lubię H.Z., ale nie powiedziałam, że zmiana dotyczyła całokształtu. Oczywiście nadal istnieją ludzie, który mnie nienawidzą, ale na szczęście są to ludzie o wartości dla mnie zerowej.
• Nadal jestem warszawskim przeciętniakiem. Nie licząc czerwonych włosów.
• Nadal szaleję jak wariat tylko teraz w większej grupie.
• Niezmienny jest burdel w pokoju.
• Oglądam inne seriale.

Dodatkowo dla niektórych należę do chorej sekty, która wyprała mi mózg.

Moja półkula mózgu nie ostała się, a jedynie podzieliła na jeszcze więcej części. Zostałam przybraną(albo nie) matką 7 dzieci, z czego 5 jest ode mnie starsza. Oo Nie będę się w to zagłębiać, bo sama czasami nie nadążam.

Dowiedziałam się dlaczego nie mogę znaleźć księcia z bajki. Biedaczek zagunił się w świecie Disney’a, a ja zadomowiłam się w upiornym świecie wyobraźni Tim’a Burton’a, gdzie czekam na przepięknego B., który ostatnio naśladuje Sweeny’ego Todd’a . Oczywiście rodzice: Matka Natura i Ojciec Chaos, nadal nie podarowali mi mojej romantycznej strony, chociaż niektóry twierdzą, że widzieli ją błąkającą się samotnie po ulicach.

Jestem uzależniona od kawy. Spytana przez dwóch zagranicznych gości w centrum o najlepszą kawę odpowiadam bez zastanowienia: Coffee Heaven, mimo, że w ręku ściskam pomarańczowo-czarno-czerwony kubek W biegu cafe. A gdy szanowni dżentelmeni pytają się dlaczego jej nie piję to również bez zastanowienia odpowiadam: Pytał pan o najlepszą, nie najtańszą.
Wiem, to straszne. Zastępuje dobrą drogą kawusię jakimś tanim czymś z mlekiem, ale cóż. Kofeina to kofeina, ot co.